headerimage
Start CocaColaCup
PDF Drukuj Email

ROK SZKOLNY 2013/14

 

Uczennice naszego gimnazjum na wiosnę po raz pierwszy rozpoczęły rywalizację w corocznym turnieju piłkarskim Coca Cola Cup 2014. W I Etapie rozgrywek dziewczęta zaprezentowały   swoje umiejętności  z drużynami  ze Smętowa, Osiecznej i gospodarzem turnieju drużyną z Kalisk. Po zwycięskich pewnie dwóch meczach i przegranej z gospodarzem turnieju ostatecznie uplasowały się na II miejscu premiowanym awansem do II etapu rozgrywek.

 

 

Kolejną potyczką na drodze do finału wojewódzkiego było wygranie II etapu. Cel do osiągnięcia nie był taki łatwy, gdyż przyszło nam się zmierzyć z silnymi rywalkami takimi jak Kaliska, Pinczyn i PG nr 1 Starogard Gd. Dziewczęta ze Zblewa tego dnia były w świetnej dyspozycji i udowodniły to na boisku wygrywając  wszystkie  mecze. Po raz pierwszy w historii tych rozgrywek  dziewczęta osiągnęły ogromny sukces awansując do wielkiego finału i zarazem reprezentując powiat starogardzki w tym prestiżowym turnieju.

8 czerwca nasze dziewczęta przystąpiły do rundy finałowej. Otrzymując przed zawodami piękne stroje firmy adidas z logo turnieju zawodniczki przystąpiły do rozgrywek grupowych. Ostatecznie dziewczęta rozegrały trzy mecze grupowe m.in.  z Społecznym Gimnazjum w Gdyni, Gimnazjum Pobłocie i  Zespołem Kształcenia i Wychowania w Stężycy. Po wygranej ze szkołą ze Stężycy i minimalnej przegranej ze szkołą z Pobłocia na koniec dostaliśmy srogą lekcję, jak się później okazało od  najlepszej drużyny turnieju z Gdyni.

Zajmując  trzecie miejsce w grupie nasze zawodniczki zakończyły rywalizację w finale wojewódzkim. Przypomnijmy, drużyna dziewcząt przystąpiła do turnieju po raz pierwszy, co świetnie rokuje na dalsze starty w tych rozgrywkach. Oprócz świetnej rywalizacji  na boisku warto jeszcze  wspomnieć o profesjonalnej organizacji turnieju z przygotowanymi upominkami m.in. napojami dla każdej drużyny, obiadem i strojami sportowymi na własność ufundowanymi przez firmę Coca Cola. Gratulacje dla całej drużyny!

Skład zespołu:

 1. Natalia Kotlenga
 2. Katarzyna Wilamowska
 3. Sandra Sroka
 4. Magdalena Klin
 5. Kornelia Gulan
 6. Wiktoria Kłotkowska
 7. Michalina Mindykowska
 8. Weronika Narloch
 9. Aleksandra Faleńska
 10. Beata Zagórska
 11. Anastazja Mokwa
 12. Kamila Borkowska

Więcej zdjęć w galerii

 

Opiekun: Tomasz Kowalewski

 


 

Coca Cola Cup
chłopców

W miesiącu marcu chłopcy z Publicznego Gimnazjum w Zblewie przystąpili do 16 Edycji turnieju piłkarskiego Coca Cola Cup 2014. W I Etapie rozgrywek gościliśmy  w Kaliskach. Wygrywając po dużej niespodziance z PG nr 1 Starogard Gd., następnie ze szkołą z Osiecznej i Lubichowa, ostatecznie zajęliśmy w turnieju II miejsce.  Awansowaliśmy do II etapu rozgrywek rozegranych również  na obiektach Publicznego Gimnazjum w Kaliskach. Po dwóch porażkach z Kaliskami i PG nr 3 Starogard Gd. ostatecznie zajęliśmy III miejsce wygrywając z PG Kościerzyna. Do finałów wojewódzkich zakwalifikowała się drużyna ze Starogardu wygrywając pewnie grupę. Dla naszych chłopców uczestnictwo w tym turnieju było ciekawym doświadczeniem i możliwością gry z najlepszymi drużynami  powiatu starogardzkiego.

 

 

Skład drużyny:

 1. Oskar Imianowski
 2. Dawid Piaskowski
 3. Sebastian Grzenkowicz
 4. Michał Dolny
 5. Kacper Piątek
 6. Radosław  Fojut
 7. Kamil Szwarc
 8. Mariusz Kreft

 

 

Opiekun drużyny: Tomasz Kowalewski

 
Designed by victor