headerimage
Start Nauczyciele
PDF Drukuj Email

Wykaz kadry pedagogicznej zatrudnionej
w Publicznej Szkole Podstawowej
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Wincentego Kwaśniewskiego w Zblewie


rok szkolny 2017/2018


mgr Lucyna Błaszak - dyrektor, informatyka
mgr Bronisława Bardziszewska - wicedyrektor, chemia

mgr Hanna Mikulewicz – kierownik świetlicy, świetlica

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja/przedmiot

1

mgr Dorota Baszanowska

nauczyciel wspomagający

2

mgr Agnieszka Bednarek

wych. fizyczne, rewalidacja,              wych. klasy VIb

3

mgr Justyna Benkowska

edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,             wych. klasy 3c

4

mgr Wojciech Birna

j. polski,                   wych. klasy Vb

5

mgr Dagmara Bruska

zaj. komputerowe, biblioteka

6

Blandyna Czaja

muzyka, plastyka

7

mgr Irena Czaja

religia

8

mgr Agnieszka Dobrowolska

rewalidacja, nauczyciel wspomagający

9

Jacek Gadecki

świetlica

10

mgr Olimpia Godlewska

wych. fizyczne,           zaj. techniczne,           zaj. artystyczne

11

mgr Felicja Gołuńska

edukacja wczesnoszkolna,
zaj. komputerowe,    informatyka,  terapia pedagogiczna, rewalidacja,             wych. klasy 2a

12

mgr Lucyna Górecka

matematyka, świetlica wych. klasy Va

13

ks. mgr Zenon Górecki

religia

14

mgr Ewa Gromowska

j. angielski,                   zaj. techniczne,        wych. klasy IVc

15

mgr Wiesława Guzińska

edukacja wczesnoszkolna,        zaj. komputerowe, informatyka,             wych. klasy 1c

16

Wioletta Herold

edukacja przedszkolna (0a)

17

mgr Aneta Jasielska

j. polski, logopedia, wych. klasy II Ga

18

mgr Halina Jaworska

j. polski, historia,     wych. klasy VII a

19

mgr Magdalena Jaworska

j. angielski

20

Ewa Kaszubowska

j. niemiecki

21

mgr Iwona Konieczka

matematyka, geografia, terapia pedagogiczna,   wych. klasy IVd

22

mgr Beata Kośnik

religia, plastyka,        pedagog

23

mgr Tomasz Kowalewski

wych. fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

24

mgr Kamila Kozub

doradztwo zawodowe

25

mgr Teresa Krzyżyńska

historia, wdż

26

mgr Daria Kujawska

rewalidacja, nauczyciel wspomagający

27

mgr Aneta Lubińska

j. polski,  rewalidacja nauczyciel wspomagający,

28

mgr Anna Łąska

edukacja wczesnoszkolna,  świetlica, wych. klasy 3d

29

mgr Stefania Łukowska

j. angielski, geografia

30

mgr Joanna Makowska

religia, historia,                 wych. klasy III Gb

31

mgr Joanna Michnowska

j. angielski,              wych. klasy VI a

32

mgr Jolanta Miszker

edukacja wczesnoszkolna, świetlica,                  wych. klasy 1a

33

mgr Grzegorz Młyński

historia, WOS, świetlica, wych. klasy IVb

34

mgr Justyna Mokwa

pedagog

35

mgr Marta Mosińska

pedagog, socjoterapia, zaj. korekcyjno - kompensacyjne

36

mgr Mariola Murawska

edukacja wczesnoszkolna,      wych. klasy 3 b

37

Genowefa Pelowska

j. polski

38

mgr Justyna Pochylczuk

matematyka, rewalidacja, nauczyciel wspomagający         wych. klasy IVa

39

mgr Gabriela Prengel

przyroda, biologia, geografia                 wych. klasy III Ga

40

mgr Cyprian Princ

fizyka

41

mgr Justyna Prychła

wych. fizyczne, biologia, przyroda,                 wych. klasy II Gb

42

Joanna Przybylska

j. angielski,               wych. klasy VII b

43

mgr Łucja Ryczek

edukacja wczesnoszkolna, logopedia,                 wych. klasy 1b

44

mgr Iwona Trzebiatowska

edukacja wczesnoszkolna, matematyka,
wych. klasy 2b

45

Ilona Urban

edukacja wczesnoszkolna,     wych. klasy 3a

46

ks. mgr Piotr Wietrzykowski

religia

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja/przedmiot


mgr Bronisława Bardziszewska

chemia, fizyka, przyroda, wych. klasy III Gb,


mgr Agnieszka Bednarek

wych. fizyczne, wych. klasy III Gc,


mgr Wojciech Birna

j. polski, wych. klasy IV b,


mgr Dagmara Bruska

biblioteka,


mgr Ewa Ciecholewska – Litzau

edukacja wczesnoszkolna, geografia, wdż, wych. klasy 3 b,


Blandyna Czaja

edukacja wczesnoszkolna, muzyka,


mgr Edyta Damaszk

edukacja wczesnoszkolna, logopedia, wych. klasy 1a,,


Jacek Gadecki

świetlica,


mgr Olimpia Godlewska

wych. fizyczne, wych. klasy V c,


mgr Felicja Gołuńska

edukacja wczesnoszkolna, informatyka, wych. klasy 3 a,


mgr Lucyna Górecka

matematyka, wych. klasy II Gb,


ks. mgr Zenon Górecki

religia,


mgr Ewa Gromowska

j. niemiecki, technika


mgr Wiesława Guzińska

edukacja wczesnoszkolna, wych. oddział przedszkolny 0a, wych. klasy 2a,


Wioletta Herold

wychowanie przedszkolne , wych. oddziału przedsz.0 b,


mgr Aneta Jasielska

j. polski, logopedia, wych. klasy V b,


mgr Halina Jaworska

j. polski, historia, wych. klasy IV a,


Magdalena Jaworska

j. angielski,


mgr Małgorzata Kapałka

geografia,


Ewa Kaszubowska

j. niemiecki, wych. kl. I Ga


mgr Małgorzata Konopacka

j. angielski,


ks. mgr Robert Kierbic

religia,


mgr Iwona Konieczka

matematyka, terapia ped., wych. klasy V a,


mgr Beata Kośnik

religia, plastyka, zaj. artystyczne, muzyka


mgr Tomasz Kowalewski

wych. fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa


mgr Kamila Kozub

pedagog,


mgr Aneta Lubińska

j. polski, świetlica


mgr Stefania Łukowska

j. angielski, wych. klasy II Ga,


mgr Agnieszka Makarewicz

j. angielski,


mgr Joanna Makowska

religia, historia, WOS


mgr Joanna Michnowska

j. angielski,


mgr Hanna Mikulewicz

świetlica, kierownik świetlicy,


mgr Jolanta Miszker

edukacja wczesnoszkolna, wych. klasy 2 b, pedagog


mgr Grzegorz Młyński

historia,


mgr Justyna Mokwa

świetlica,


mgr Mariola Murawska

edukacja wczesnoszkolna, wych. klasy 1 b,


mgr Marcin Piotrowski

pedagog


mgr Justyna Pochylczuk

matematyka, rewalidacja, wych. klasy VI b,


mgr Gabriela Prengel

przyroda, biologia, wych. klasy VI a,


mgr Justyna Prychła

wych. fizyczne, przyroda, wych. klasy III Ga,


mgr Łucja Ryczek

oddział przedszkolny, wych. oddziału przedszkolnego 0c


mgr Henryk Stępień

informatyka,


mgr Iwona Trzebiatowska

matematyka, wych. klasy I Gb,


mgr Aleksandra Zdrojewska

technika.

Poprawiony: wtorek, 14 listopada 2017 22:24
 
Designed by victor