headerimage
Start Nauczyciele
PDF Drukuj Email

Wykaz kadry pedagogicznej zatrudnionej
w Publicznej Szkole Podstawowej
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Wincentego Kwaśniewskiego w Zblewie

rok szkolny 2019/2020


mgr Lucyna Błaszak - dyrektor, matematyka
mgr Bronisława Bardziszewska - wicedyrektor, chemia
mgr Lucyna Górecka – kierownik świetlicy, świetlica, matematyka


Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja/przedmiot

1

mgr Agnieszka Bednarek

wych. fizyczne, rewalidacja, nauczyciel wspomagający,              wych. klasy VIII b

2

mgr Justyna Benkowska

nauczyciel wspomagający

3

mgr Małgorzata Bielińska

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, wych. klasy Ic

4

mgr Wojciech Birna

j. polski, wych. klasy VII b

5

Alicja Bonin

pedagog

6

mgr Dagmara Bruska

informatyka

7

mgr Ewa Ciecholewska - Litzau

biblioteka

8

Blandyna Czaja

muzyka, plastyka

9

mgr Irena Czaja

religia

10

mgr Edyta Damaszk

edukacja wczesnoszkolna, logopedia, wych. klasy II a

11

Jacek Gadecki

świetlica

12

mgr Olimpia Godlewska

wych. fizyczne,           technika

13

mgr Felicja Gołuńska

matematyka, informatyka,  rewalidacja

14

ks. mgr Zenon Górecki

religia

15

mgr Ewa Gromowska

j. angielski, technika,        wych. klasy VI c

16

mgr Marek Grzonka

fizyka

17

mgr Wiesława Guzińska

edukacja wczesnoszkolna,        informatyka, rewalidacja             wych. klasy III c

18

Wioletta Herold

oddział przedszkolny 0 a

19

mgr Halina Jaworska

j. polski, historia

20

Ewa Kaszubowska

j. niemiecki, świetlica

21

mgr Iwona Konieczka

matematyka, geografia, wych. klasy VI d

22

mgr Beata Kośnik

pedagog, plastyka, muzyka, wych. klasy IV a

23

mgr Tomasz Kowalewski

wych. fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa,     wych. klasy IV b

24

mgr Daria Kujawska

nauczyciel wspomagający

25

mgr Roma Kwartnik

informatyka

26

mgr Aneta Lubińska

j. polski,  wych. klasy V a

27

mgr Anna Łąska

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, socjoterapia, wych. klasy I b

28

mgr Stefania Łukowska

j. angielski, geografia, wych. klasy V d

29

mgr Joanna Makowska

religia, historia, WDŻ, rewalidacja, wych. klasy V c

30

mgr Sylwia Majewska

nauczyciel wspomagający

31

mgr Joanna Michnowska

j. angielski, matematyka               wych. klasy VIII a

32

mgr Jolanta Miszker

edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wych. klasy III a

33

mgr Hanna Mikulewicz

j. polski

34

mgr Grzegorz Młyński

historia, WOS, doradztwo zawodowe, wych. klasy VI b

35

mgr Mariola Murawska

edukacja wczesnoszkolna,       wych. klasy II b

36

ks. mgr Paweł Orłowski

religia

37

mgr Gabriela Prengel

przyroda, biologia,                 wych. klasy VI a

38

mgr Justyna Prychła

wych. fizyczne, biologia

39

Joanna Przybylska - Kreft

j. angielski

40

mgr Małgorzata Stobińska

edukacja wczesnoszkolna, wych. klasy I a

41

Martyna Stormowska

nauczyciel wspomagający, rewalidacja

42

mgr Łucja Ryczek

edukacja wczesnoszkolna, logopedia, integracja sensoryczna,                 wych. klasy III b

43

mgr Iwona Trzebiatowska

oddział przedszkolny 0 b, matematyka,

44

Ilona Urban

nauczyciel wspomagający

45

46

mgr Łukasz Wiśniewski

mgr Alicja Kędziora

nauczyciel wspomagający

 

nauczyciel wspomagający

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja/przedmiot


mgr Bronisława Bardziszewska

chemia, fizyka, przyroda, wych. klasy III Gb,


mgr Agnieszka Bednarek

wych. fizyczne, wych. klasy III Gc,


mgr Wojciech Birna

j. polski, wych. klasy IV b,


mgr Dagmara Bruska

biblioteka,


mgr Ewa Ciecholewska – Litzau

edukacja wczesnoszkolna, geografia, wdż, wych. klasy 3 b,


Blandyna Czaja

edukacja wczesnoszkolna, muzyka,


mgr Edyta Damaszk

edukacja wczesnoszkolna, logopedia, wych. klasy 1a,,


Jacek Gadecki

świetlica,


mgr Olimpia Godlewska

wych. fizyczne, wych. klasy V c,


mgr Felicja Gołuńska

edukacja wczesnoszkolna, informatyka, wych. klasy 3 a,


mgr Lucyna Górecka

matematyka, wych. klasy II Gb,


ks. mgr Zenon Górecki

religia,


mgr Ewa Gromowska

j. niemiecki, technika


mgr Wiesława Guzińska

edukacja wczesnoszkolna, wych. oddział przedszkolny 0a, wych. klasy 2a,


Wioletta Herold

wychowanie przedszkolne , wych. oddziału przedsz.0 b,


mgr Aneta Jasielska

j. polski, logopedia, wych. klasy V b,


mgr Halina Jaworska

j. polski, historia, wych. klasy IV a,


Magdalena Jaworska

j. angielski,


mgr Małgorzata Kapałka

geografia,


Ewa Kaszubowska

j. niemiecki, wych. kl. I Ga


mgr Małgorzata Konopacka

j. angielski,


ks. mgr Robert Kierbic

religia,


mgr Iwona Konieczka

matematyka, terapia ped., wych. klasy V a,


mgr Beata Kośnik

religia, plastyka, zaj. artystyczne, muzyka


mgr Tomasz Kowalewski

wych. fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa


mgr Kamila Kozub

pedagog,


mgr Aneta Lubińska

j. polski, świetlica


mgr Stefania Łukowska

j. angielski, wych. klasy II Ga,


mgr Agnieszka Makarewicz

j. angielski,


mgr Joanna Makowska

religia, historia, WOS


mgr Joanna Michnowska

j. angielski,


mgr Hanna Mikulewicz

świetlica, kierownik świetlicy,


mgr Jolanta Miszker

edukacja wczesnoszkolna, wych. klasy 2 b, pedagog


mgr Grzegorz Młyński

historia,


mgr Justyna Mokwa

świetlica,


mgr Mariola Murawska

edukacja wczesnoszkolna, wych. klasy 1 b,


mgr Marcin Piotrowski

pedagog


mgr Justyna Pochylczuk

matematyka, rewalidacja, wych. klasy VI b,


mgr Gabriela Prengel

przyroda, biologia, wych. klasy VI a,


mgr Justyna Prychła

wych. fizyczne, przyroda, wych. klasy III Ga,


mgr Łucja Ryczek

oddział przedszkolny, wych. oddziału przedszkolnego 0c


mgr Henryk Stępień

informatyka,


mgr Iwona Trzebiatowska

matematyka, wych. klasy I Gb,


mgr Aleksandra Zdrojewska

technika.

Poprawiony: środa, 30 października 2019 20:02
 
Designed by victor