headerimage
Start Osiągnięcia Rok szkolny 2017/2018
Osiągnięcia_2017/2018
PDF Drukuj Email

SUKCESY UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018


Wiosenne Stypendia

 

Dnia 27 marca 2018 r. odbyło się wręczenie stypendiów naukowych i sportowych.



Na tę zacną uroczystość uczniowie przybyli wraz z rodzicami, którzy z pewnością byli niezmiernie dumni ze swych pociech. W naszej szkole gościliśmy również sekretarza gminy Zblewo, Pana Daniela Sprzęgę,  przewodniczącą Rady Rodziców, Panią Lucynę Herold – Wąs oraz sołtysa miejscowości Zblewo, Pana Romana Rambowskiego.

 

 

 

Dla uświetnienia tego popołudnia w przedstawieniu zatytułowanym Pinokio w opałach wystąpili uczniowie ze szkolnego zespołu teatralnego Orchestra. Wiersz Logika wyrecytowała uczennica klasy IVc – Martyna Trzebiatowska, która była jego autorką. Kwiaty w włosach zaśpiewała jak zawsze niezastąpiona Martyna Dembek, uczennica klasy IIIb gimnazjum. Na zakończenie uroczystości odbył się poczęstunek.

Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!

Serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji akademii, Pani Halinie Jaworskiej, Pani Łucji Ryczek oraz Pani Malwinie Rogaczewskiej.

Lista stypendystów:

szkoła podstawowa

Lp.

Imię, nazwisko

klasa

1.

Oskar Milewski

4a

2.

Bartosz Cylkowski

4a

3.

Paweł Fierka

4a

4.

Mikołaj Michnowski

4a

5.

Gabriela Burczyk

4a

6.

Wiktoria Zielińska

4a

7.

Mikołaj Prądziński

4a

8.

Agata Nierzwicka

4b

9.

Wiktoria Szarafin

4b

10.

Weronika Stypa

4b

11.

Julia Rzepkowska

4b

12.

Zuzanna Rezmer

4b

13.

Agata Makowska

4b

14.

Karolina Górecka

4b

15.

Magdalena Gac

4b

16.

Milena Trzebiatowska

4c

17.

Marlena Skrzypczak

4c

18.

Agnieszka Rolińska

4c

19.

Paweł Fotta

4c

20.

Dominika Fojut

4c

21.

Maja Kozub

4c

22.

Marcel Gila

4d

23.

Agata Jankowska

4d

24.

Oktawia Żołądek

5a

25.

Szymon Piątkowski

5a

26.

Karolina Suberlak

5a

27.

Nina Grzeszkiewicz

5b

28.

Iliana Heldt

5b

29.

Dawid Hendryk

5b

30.

Sebastian Gac

5b

31.

Wiktor Petrusewicz

5b

32.

Aleksander Marchlewicz

5b

33.

Zuzanna Dembek

6a

34.

Marta Jankowska

6a

35.

Jakub Jędrzejewski

6a

36.

Julia Kasprzycka

6a

37.

Anna Paska

6a

38.

Patrycja Przybielska

6a

39.

Agnieszka  Tomana

6a

40.

Eliza Sobiechowska

6b

41.

Nikola Leńska

6b

42.

Dominik Hoffnam

6b

43.

Aleksandra Piotrzkowska

6b

44.

Natalia Matera

6b

45.

Dawid Pellowski

6b

46.

Piotr Plombon

6b

47.

Hubert Tarakan

7a

48.

Martyna Czapla

7a

49.

Julia Jankowska

7a

50.

Nadia Mielewczyk

7b

51.

Olga Bielska

7b

52.

Alicja Sobczyk

7b

53.

Karol Górecki

7b


klasy gimnazjalne

Lp.

Imię, nazwisko

klasa

1.

Klaudia Żywicka

2b

2.

Karolina Sroka

2b

3.

Wiktor Pochylczuk

3a

4.

Arkadiusz Czubkowski

3a

5.

Alina Czapla

3a

6.

Martyna Suberlak

3b

7.

Kamil Gołuński

3b

8.

Mikołaj Gołuński

3b

9.

Aleksandra Martin

3b

10.

Marcel Szyszka

3b

 

stypendia sportowe

Lp.

Imię, nazwisko

klasa

1.

Adrian Piaskowski

3ag

2.

Radosław Wąs

3ag

3.

Krystian Trela

5a

4.

Jakub Stolc

5a

5.

Oskar Kruk

5a

 

Więcej zdjęć w galerii

 

STYPENDIA MARSZAŁKOWSKIE


Dnia 18 grudnia 2017 roku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku odbyła się uroczysta gala, podczas której zostały wręczone Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach projektu „Pomorski program pomocy stypendialnej” w roku szkolnym 2017/2018.  Odbiorcami wsparcia byli uczniowie wykazujący się wysokimi wynikami nauczania w przedmiotach przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki lub przedsiębiorczości oraz osiągnięciami w olimpiadach i konkursach przedmiotowych.

 

 

W uroczystości wręczenia stypendiów najzdolniejszym uczniom z całego Pomorza uczestniczyli przedstawiciele Sejmiku Województwa Pomorskiego oraz władz samorządowych, dyrektorzy szkół i nauczyciele, jak również rodzice i opiekunowie wyróżnionych uczniów.

Gminę Zblewo reprezentował wójt - pan Artur Herold oraz dyrektorzy szkół z Kleszczewa oraz Zblewa.

 

 

Stypendia otrzymali następujący uczniowie:

  • Alina Czapla - opiekun Bronisława Bardziszewska;
  • Kamil Gołuński - opiekun Lucyna Górecka;
  • Mikołaj Gołuński - opiekun Lucyna Górecka;
  • Karol Górecki - opiekun Bronisława Bardziszewska;

oraz tegoroczni absolwenci naszego gimnazjum:

  • Małgorzata Kasprzycka - opiekun Grzegorz Młyński;
  • Anastazja Mokwa - opiekun Bronisława Bardziszewska;
  • Marceli Skrzypczak - opiekun Gabriela Prengel.

 

Ponadto podczas gali stypendialnej Marceli Skrzypczak został wyróżniony w związku z wysokimi wynikami w nauce oraz wybitnymi osiągnięciami w trakcie realizacji Indywidualnego Planu Edukacyjnego Ucznia w ramach „Pomorskiego programu pomocy stypendialnej” w roku szkolnym 2016/2017.

 

Wszystkim stypendystom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

 

Więcej zdjęć w galerii

 


 

STYPENDIA

ZA WYNIKI W NAUCE ORAZ OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

 

Dnia 26 października 2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Wincentego Kwaśniewskiego w Zblewie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów naukowych uczniom naszej szkoły. W części artystycznej uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności językowe i przedstawili bajkę o Kopciuszku w języku angielskim. Następnie Martyna Dembek utrzymując „bajeczny” klimat tego dnia zaśpiewała piosenkę Lesley Gore  pt. „You don’t own me”.


 

Gratulacje stypendystom i ich rodzicom z wyrazami uznania składali:  Sekretarz Gminy Zblewo Pan Daniel Szpręga, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Lucyna Herold – Wąs,  Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Pani Lucyna Błaszak oraz Wychowawcy poszczególnych klas.

 

 

 

Stypendia naukowe otrzymali:

 

szkoła podstawowa

  • Oktawia Żołądek
  • Karolina Suberlak
  • Sebastian Gac
  • Dawid Hendryk
  • Aleksander Marchlewicz
  • Zuzanna Dembek
  • Marta Jankowska
  • Jakub Jędrzejewski
  • Julia Kasprzycka
  • Anna Paska
  • Patrycja Przybielska
  • Paweł Tarakan
  • Agnieszka Tomana
  • Natalia Matera
  • Eliza Sobiechowska
  • Nikola Leńska
  • Dawid Pellowski
  • Piotr Plombon
  • Martyna Czapla
  • Hubert Tarakan
  • Julia Jankowska
  • Karol Górecki
  • Szymon Szweda
  • Alicja Sobczyk

klasy gimnazjalne

  • Karolina Sroka
  • Arkadiusz Czubkowski
  • Alina Czapla
  • Kamil Gołuński
  • Mikołaj Gołuński
  • Marcel Szyszka
  • Martyna Suberlak
  • Aleksandra Martin

 

 

 

Na zakończenie uroczystości odbył się poczęstunek.

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć sportowych oraz sukcesów w nauce.

 

Więcej zdjęć w galerii

Joanna Michnowska
Foto: Anna Tomana

 


Designed by victor