headerimage
Start Tenis stołowy
PDF Drukuj Email

ROK SZKOLNY 2014/15


W czwartek 23 października 2014 r. uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Zblewie uczestniczyli w Gminnych Rozgrywkach Tenisa Stołowego w Borzechowie. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: Mikołaj Gołuński i Radosław Wąs w rywalizacji szkół podstawowych zajęli II miejsce, natomiast Kacper Piątek i Karol Teubner, reprezentanci gimnazjum zajęli III miejsce.

 

 

Więcej zdjęć w galerii

Tomasz Kowalewski

 

 


 

ROK SZKOLNY 2011/12

TENIS STOŁOWY O PUCHAR DYREKTORA
ZSP W BYTONI

 

W dniu 15.04.2012 r. w niedzielne popołudnie, uczestniczyliśmy w turnieju tenisa stołowego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Bytoni. Graliśmy systemem każdy z każdym. Ostatecznie najlepszym zawodnikiem naszej szkoły okazał się Szymon Bieliński, który w indywidualnej punktacji zajął III miejsce. Gratulujemy!

 

 

Skład ZSP Zblewo:

 

1. Szymon Bieliński

2. Damian Kukla

3. Szymon Różański

4. Kacper Mąkosa

5. Kacper Piątek

6. Michał Dolny

7. Kamil Miszewski

8. Łukasz Kłos

 

 

Więcej zdjęć w galerii

 

 


 

MEMORIAŁ IM. A. GRUBBY

 

W piątek 30 marca na Miejskiej Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby w Starogardzie Gdańskim odbyły się Eliminacje Województwa Pomorskiego - VI Memoriał Andrzeja Grubby. Nasza szkoła uczestniczyła w zawodach po raz drugi. Graliśmy w grupie m.in. - PSP SOBOWIDZ, PSP GNIEW, PSP MIROTKI, ZSP OPALENIE. Ostatecznie zajęliśmy w swojej grupie czwarte miejsce.

 

 

 

Skład drużyny PSP Zblewo:

1.Daniel Różański

2.Cezary Łopata

3.Robert Senwicki

4.Szymon Imianowski

 

Więcej zdjęć w galerii

 

 


 

 

ROK SZKOLNY 2010/11

ELIMINACJE WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
V MEMORIAŁU ANDRZEJA GRUBBY

W dniu 25 maja 2011 r. na Miejskiej Hali im. Andrzeja Grubby nasi uczniowie uczestniczyli w V Memoriale Andrzeja Grubby organizowany przez Fundację im. Andrzeja Grubby, oraz panią prezes Lucynę Grubbę. Do zawodów zgłosiło się 21 szkół mających w swoich szeregach przynajmniej jedną osobą z rocznika 2000. Sędzia główny rozstawił zespoły według punktacji Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Tenisa Stołowego w Gdańsku. Nasza szkoła trafiła do grupy z czterema drużyny. Ostatecznie zajęliśmy w swojej grupie IV miejsce. Dla naszych uczniów było to nowe doświadczenie, gdyż mogli rozegrać mecze z najlepszymi zawodnikami z województwa pomorskiego.

Więcej zdjęć w galerii

Opracowanie i zdjęcia: Tomasz Kowalewski

 
Designed by victor