headerimage
Start Wydarzenia Stypendia naukowe i sportowe 2020
PDF Drukuj Email

Stypendia – jesień 2020 r.


19 października 2020 r. dla wielu uczniów zblewskiej podstawówki był wyjątkowy.

Na mapie czerwona strefa, na twarzy maseczka, a w dłoniach róża i dyplom stypendysty.

Ze względu na pandemię COVID-19, nie odbyła się w szkole uroczysta gala wręczenia stypendiów za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. 81 uczniów otrzymało je w gronie swojej klasy, z rąk wychowawcy. Były brawa, słowa zachęty i gratulacje.

 

 

Stypendia naukowe otrzymali:

5a

  • Dolny Marcin
  • Miętki Maja
  • Mokwa Milena
  • Trela Wiktoria
  • Wojak Wojciech

5b

  • Glich Miłosz

6a

  • Kubacki Jakub
  • Lubawski Kacper
  • Żołądek Oliwia

6b

  • Giełdon Klara
  • Kliczkowski Bartosz
  • Libera Wiktoria
  • Muchowski Piotr
  • Piątek Radosław
  • Tomana Michał
  • Wasielewski Paweł

6c

  • Błaszkowska Małgorzata
  • Buse Wiktoria
  • Cyrzan Zuzanna
  • Herold Alicja
  • Łąska Kinga
  • Rychter Julia
  • Sokołowska Aniela
  • Sulejewska Karolina

6d

  • Bielski Olaf
  • Gzella Nikola
  • Konewka Aleksandra
  • Machnikowska Eliza
  • Mania Błażej
  • Marchewicz Michał
  • Matera Sebastian
  • Reimus Julia
  • Romańczuk Karolina
  • Rutkowska Julia
  • Shatova Anastasiia
  • Stefańska Laura
  • Zakrzewska Weronika
  • Zakrzewski Filip

7a

  • Michnowski Mikołaj
  • Miętki Karol
  • Prądziński Mikołaj
  • Sokołowski Mieszko

7b

  • Burczyk Gabriela
  • Gac Magdalena
  • Górecka Karolina
  • Herold Antoni
  • Knopa Dominika
  • Makowska Agata
  • Nierzwicka Agata
  • Plombon Alicja
  • Rezmer Zuzanna
  • Rzepkowska Julia
  • Stypa Weronika
  • Szarafin Wiktoria

7c

  • Beling Wiktoria
  • Blok Weronika
  • Cylkowski Bartosz
  • Dera Anna
  • Fojut Dominika
  • Fotta Paweł
  • Kozub Maja
  • Rolińska Agnieszka
  • Skrzypczak Marlena
  • Szweda Karolina
  • Trzebiatowska Milena

7d

  • Gilla Marcel
  • Jankowska Agata
  • Miazgowicz Zuzanna
  • Mielewczyk Natalia
  • Puchkova Alona

8a

  • Suberlak Karolina
  • Żołądek Oktawia

8b

  • Gac Sebastian
  • Grzeszkiewicz Nina
  • Heldt Iliana
  • Hendryk Dawid
  • Kurs Radosław
  • Marchlewicz Aleksander
  • Stypendia sportowe otrzymali:
  • Freda Karol
  • Kosiedowski Antoni
  • Milewski Oskar

Foto:
Jacek Gadecki

 

 
Designed by victor