Brawo, brawo, brawo! 🚴‍

Marta Podwojska, uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Wincentego Kwaśniewskiego w Zblewie pokazuje, że energia i pasja do sportu nie mają granic! Z ogromnym zaangażowaniem bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Rowerowa Stolica Polski”, dokładając kolejne kilometry do wyniku naszej szkoły. A jest się czym pochwalić – na jej liczniku widnieje już aż 841,68 km (22.06.2026 r.)!

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wytrwałości, determinacji i sportowego ducha. Dziękujemy za tak wspaniałą reprezentację naszej szkoły i… kręcimy dalej! 💪🚴‍